+90 539 841 56 09
Fevzi Çakmak, Serin Sokak No:18, Pendik/İstanbul
Aydınlatma Montajı ve Tamiri
Anasayfa » Aydınlatma Montajı ve Tamiri
AYDINLATMA MONTAJI VE TAMİRİ
Avize ve armatür montaji isi her geçen gün dahada profesyonellik ve tecrübe gerektiren bir uygulama haline gelmistir. Nedeni ise eski model avizeler genelde üç uçlu ve basit tavan baglantili olacak sekilde imal ediliyorlardi ve bu nedenle montaj islemi basitti. Yeni nesil avize ve armatürlerde led teknololojisi uygulanmakta,baglantilar için özel konsollar kullanilmakta ve baglantilar için uzman elektrikçiye ihtiyaç duyulmaktadir. Ufuk Elektrik uzman ekibi ve bütçe dostu hizli servis mantigiyla İstanbul'da hizmet vermektedir. 
Ufuk Elektrik 7/24 servis hizmeti anlayisi ile çalismakta ve en hizli ve uygun fiyat hizmet anlayisini benimsemektedir. 

Avize montaji, armatür montaji, aydinlatmaya ihtiyaç duydugunuz her noktada +90 539 841 56 09 numarali telefona talep ve isteklerininizi bize bildirebilirsiniz.

aydinlatma_montaji_tamiri
Ufuk Elektrik aydınlatma sistemleri bakımında periyodik bakım takip sistemi sayesinde düzenli olarak ölçümlemelerini ve kontrollerini gerçekleştirerek enerji kayıpları ve cihaz arızalarının önüne geçmenizi sağlamaktadır.
Uygulamanın sürdürülebilir olması açısından ürünlerin standartlara uygunluğu gereklidir. 
Aksi halde LED aydınlatma ürünlerinin seçim sebebi olan daha az enerji tüketimi, daha az bakım ve daha uzun ömür gibi avantajlar yerini performans kayıpları yüksek bir uygulamaya bırakabilmektedir.
+90 539 841 56 09
Aydınlatma bakımlarının periyodik olarak uygulanması enerji kayıplarının ve cihaz arızalarının önüne geçmeniz için düzenli olarak yapılması gerekmektedir. 
Aydınlatma bakımı aydınlatma sistemlerinin doğru şekilde seçilerek uygulanması ile başlar. Aydınlatma sisteminin uygulama amacına uygun olarak standartlar; teknik özellikleri, ölçüm yöntemlerini ve sınır değerleri belirlemektedir. 
Aydınlatma armatürleri uygulama amacına uygun ve standartlarda belirtilen teknik özellikleri sağlayacak şekilde seçilmeli ve test edilmelidir.
HEMEN ARAYIN
+90 539 841 56 09
darica-elektrikci
Call Now Button