+90 539 841 56 09
Fevzi Çakmak, Serin Sokak No:18, Pendik/İstanbul
Elektrik Pano Kurulum ve Bakım
Anasayfa » Elektrik Pano Kurulum ve Bakım
ELEKTRİK PANO KURULUM VE BAKIM
elektrikci-pano-montaji-degisimi-tamiri
Elektrik Panosu Kurulumu 

Elektrik panosu kurulumu elektrik sisteminin dağıtımının yapıldığı kumanda devreleri, ölçü ve koruma öğeleri bulunan tablolardır. Ufuk Elektrik müşterilerinin istekleri doğrultusunda kullanılacak sistemin durumuna göre pano tipi seçilir. 


Günümüz teknolojisinin en kaliteli en son teknolojik malzemeleri kullanıp sistemin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar. Ayrıca kumanda ve otomasyon sistemlerinde oluşabilecek arızaların bakım ve onarımını yaparak tesislerin sorunsuzca mevcut işlerine devam edebilmesini sağlamaktadır. 

HEMEN ARAYIN
+90 539 841 56 09
Pano Oluşum ve Kurulum Aşamaları Nelerdir? 


Pano kurulumu esnasında özellikle bazı kritik parçaların birbirine temas etmesi engellenmeye çalışılır. Ancak ilk aşamada bilgisayarda hazırlanan bir programa göre sac ölçümü yapılır. Sac makinesine bu ölçümler iletilir. 


Panonun iskeleti hızlı ve otomatik bir şekilde çıkarılır. Sac istenilen bir forma geldikten sonra büküm işlemleri yapılır. 


Poliüretan contalarının basım işlemi yapıldıktan sonra sac ısıl işlem görerek hazırlanır. Bu işlemler tamamlandıktan sonra sacın üzeri toz boyası ile kaplanır. Montaj tamamlandıktan sonra da güvenliğin maksimum seviyeye çıkarılması için topraklama işlemi yapılmalıdır. 

pano-tamiri
anadolu-yakasi-elektrikci-pano-montaji-degisimi-tamiri
Firmamız bütün bu konularda deneyimlidir. 


Otomatik olarak gerçekleştirilen işlemlerde son teknolojiyi kullanmaktadır. 


Panolar için kullandığımız sac boyası yüksek kalitededir ve uzun bir süre kullanım sağlar. 


Topraklama işlemi de etraftaki hiçbir canlıya zarar vermemek için profesyonel bir şekilde tamamlanır. 

Elektrik panosu kurulumu için Ufuk Elektrik firmamızı tercih edebilirsiniz. Elektrik panolarınızı uzman ekibimiz ile montajlayıp teslim ediyoruz. İletişim kurmak için günün her saatinde bizlere ulaşabilirsiniz.
+90 539 841 56 09
Call Now Button