+90 539 841 56 09
Fevzi Çakmak, Serin Sokak No:18, Pendik/İstanbul
Elektrik Dekorasyon Hizmeti
Anasayfa » Elektrik Dekorasyon Hizmeti
ELEKTRİK DEKORASYON HİZMETİ
elektrik-aydinlatma

Elektrik Tesisatının yenilenmesi ailenize ve iş yerinize güven ortamı verir; Elektrik Dekorasyon Hizmeti Ufuk Elektrik firması olarak İstanbul Bölgesinde faliyet göstermekteyiz. Ufuk Elektrik olarak İstanbul Elektrikçi teknik personellerimizle elektrik dekorasyon işininizi profesyonel alanında eğitim almış uzman personelleri ile hizmet anlayışı sunmaktadır.
Hizmet verdiğimiz noktalar:


Evler, işyerleri, apartmanlar, hastaneler, siteler, okullar, alış veriş merkezleri, konfeksiyon üretim tesisleri, bankalar, resmi kurumlar, endüstriyel tesisler v.b. bir çok alanda uzman elektrik kadrosu ile 7/24 Elektrik Teknik Servis Hizmeti vermekteyiz. 

İstanbul semtinin her sokağına hizmet götüren Ufuk Elektrik olarak istanbul elektrikçi ihtiyacını uzman elektrikçi servis kadromuz mevcut arızayı en hızlı biçimde tespit ederek arızayı sonuçlandırmaktır.

+90 539 841 56 09
ANADOLU-YAKASİ-ELEKTRİK-DEKORASYON
Elektrik Arıza işinde konusunda deneyimli istanbul Elektrikçi,Elektrik Arıza Bakım ve elektrik dekorasyon işlerinizi bırakmak istiyorsanız. Doğru yerdesiniz istanbul bölgesinde acil elektrikçi arıyor yada uzman elektrikçi ihtiyacacınız mı var hemen bizimle irtbata geçiniz.
Ufuk Elektrik ev ve ofis dekorasyon, yenileme işlerinin tamamlayıcısı ve önemli bir unsuru olan her türlü elektrikle bağlantılı işlerinizde size çözüm olmaktan mutluluk duyar. Deneyimli elektrik teknisyenlerimizle, ustalarımızla aydınlatma sistemleri, elektrik tesisat taahhüt, topraklama, kablo değiştirme, elektrik proje, jeneratör, led, dış cephe, bahçe aydınlatma, spot organizasyonu işlerinizde sizin için çalışmaya hazırız. 
Unutmayın güzel bir dekorasyonun tamamlayıcısı aydınlatmadır o yüzden aydınlatma da düşük enerji tüketimiyle beraber doğru seçimler hem ekonomik hem estetik açıdan çok önemlidir.
Call Now Button