+90 539 841 56 09
Fevzi Çakmak, Serin Sokak No:18, Pendik/İstanbul
Site Teknik Bakım Hizmetleri
Anasayfa » Site Teknik Bakım Hizmetleri
SİTE TEKNİK BAKIM HİZMETİ
Bina ve/veya tesislerde elektronik, mekanik ve tesisat sistemlerinin analizi, tecrübe ve bakımı teknik hizmetler kapsamında değerlendirilen hizmetlerdir. Sistem analizi, tecrübe ve bakımı: Isı merkezleri, elektrik tesisatları, kalorifer, temiz su hidrofor daireleri ve su depolarındaki tüm sistemleri; arıza, basınç, ısı seviyesi, gürültü, nem vb. fonksiyonlarla ilgili sistem analizini yaparak, periyodik bakımları iş planı içerisine almak, 

Ortak alan aydınlatması ve elektronik tesisatları, bahçe ve spor alanları aydınlatmaları ile tesisatları, paratoner ile tesisatları, blokların zil, diafon ve merdiven otomatı, zayıf akım tesisatı, TV anten tesisatı, asansörlerin sistemsel bakımlarını ve onarımını kontrol etmek, arızalarının giderilmesini ve faal halde tutulmasını sağlamak. 


site_teknik-bakim

Arızaların takibi ve giderilmesi: Kat ve/veya site sakinlerinden gelen arıza talepleri, arızanın bildiriliş tarihi, oluş zamanı ve sebebi ile birlikte kayıt altına alınır; yetkili teknik personel en kısa zamanda arızayı gidermek Firmamız, İşletmelerinize kurulumu yapılmış olan tüm sistemlerin, MARKALARA BAĞIMSIZ olarak periyodik kontrol ve testlerinin yapılması üzerine kurulmuştur. 


Bakım, Onarım ve ürün malzeme tedariği sağlayarak, sistemlerinizde bulunan arızalı parçaların değişimlerinin yapılması, verim ve konforun sağlanması hedeflenmektedir. 

+90 539 841 56 09

istanbul-site-bina-yonetimi-teknik-tamir-bakim-hizmetleri
unnamed (3)
Yapılan tüm bu uygulamalar sayesinde, yatırımlarınızın sağlıklı olarak çalışması ve uzun ömürlü olması sağlanmaktadır. Servis çağrısı üzerine yapılan bakımla Tüm sistemlerinize ait olan bakım işlemleri, güncel raporlar halinde tarafınıza sunulmakta ve yedekleri oluşturulmaktadır. Bu sayede tek bir yere bağlı kalmadan, dilediğiniz işlemleri yaptırma özgürlüğü elinizde olmaktadır. İşletmelerin büyüklüğü, talep ve ihtiyaca bağlı olarak, tam zamanlı, yetişmiş ve deneyimli teknik personel görevlendirilmesi yapılmaktadır.

+90 539 841 56 09

Call Now Button